PRACOVNÍCI DOKUMENTACE - Kontakt: e-mailem.
  • Hořovice
Hořovice, TEDOM a.s., Masarykova 1436, 268 01 Hořovice
TEDOM a.s.
14. 5. 2022
25 000 Kč - 28 000 Kč

Náplň práce: vypracování a úpravy technické dokumentace produktu; Úzká spolupráce napříč firmou s kolegy z obchodního a technického úseku; Týmové řešení zakázek na míru požadavků zákazníka Požadavky: středoškolské vzdělání; anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni; schopnost efektivně komunikovat, pracovat v týmu a flexibilně plánovat svůj čas Oceníme: Znalost programů AutoCAD a Inventor; řidičský průkaz sk. B; důslednost a pečlivost; zkušenosti s technickou dokumentací. Zaměstnanecké výhody: náborový příspěvek 20 000 Kč; motivační systém odměňování - až 15 % vaší mzdy měsíčně navíc jako odměna za pracovní výkon; K tomu je u nás samozřejmostí příspěvek na stravování, 3 sick days, 25 dnů dovolené, MultiSport karta, bezplatné či dotované vzdělávání, dárek při významných životních událostech, nabídka firemních akcí, permanentky, slevy a výhody u našich smluvních partnerů. Kontakt: e-mailem.

Hořovice - Nabídka práce v okolních lokalitách

44 021
14 590