Pracovník/ce bezpečnostní služby - vyhrazeno pro ID (Kroměříž)
  • Kroměříž
Kroměříž
CORA PLUS s.r.o.
15. 10. 2024
124 Kč
Informace o pracovní pozici

Místo je vyhrazeno pro invalidní osoby - podmínkou.

Náplň práce: zápis projíždějících návštěv, evidence zapůjčování klíčů, na noční směně obchůzka areálu apod.

Pracovní doba: pondělí až neděle (nepřetržitý provoz, směny: 07:00 - 19:00 hodin, 19:00 - 07:00 hodin, tzv. krátký / dlouhý týden).

Délka úvazku: 4 až 12 hodin podle dohody, práce na zkr. HPP (nelze na DPP ani DPČ).

Požadujeme: dlouhodobou spolupráci, pečlivost a spolehlivost.

Mzda: 123,80 Kč/hod. + zákonné příplatky + náborový příspěvek ve výši 12 000 Kč/rok.

Nástup: ihned.

Místo výkonu práce: Kroměříž

  • Práce Kroměříž
  • Pracovník bezpečnostní služby Kroměříž
  • Manažer bezpečnostní služby Kroměříž
  • Pracovník pohřební služby Kroměříž
  • Pracovník vězeňské služby Kroměříž
  • Pokojová služba Kroměříž
  • Specialista provozu sítí a služeb Kroměříž
  • Specialista vývoje telekomunikačních služeb Kroměříž
  • Klientský pracovník Kroměříž
  • Marketingový pracovník Kroměříž
  • Pracovník audiovize Kroměříž
  • Kroměříž - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 495
    338