Pracovník/ce bezpečnostní služby - vyhrazeno pro ID (Prostějov)
  • Prostějov
Prostějov
CORA PLUS s.r.o.
26. 10. 2024
124 Kč
Informace o pracovní pozici

Místo je vyhrazeno pro invalidní osoby - podmínkou.

Náplň práce: zápis projíždějících návštěv, evidence zapůjčování klíčů, obchůzka areálu apod.

Pracovní doba: pondělí až neděle, nepřetržitý provoz, 6:00 - 18:00 / 18:00 - 6:00 hod. (krátký a dlouhý týden). Po dohodě s vedoucím pracovníkem lze sjednat i kratší pracovní dobu.

Požadujeme: dlouhodobou spolupráci, pečlivost a spolehlivost.

Nabízíme: práci na HPP na plný nebo zkrácený úvazek.

Mzda: 124 Kč/hod. + zákonné příplatky + náborový příspěvek ve výši 12 000 Kč/rok.

Nástup: ihned.

Místo výkonu práce: Prostějov

  • Práce Prostějov
  • Pracovník bezpečnostní služby Prostějov
  • Manažer bezpečnostní služby Prostějov
  • Pracovník vězeňské služby Prostějov
  • Pracovník pohřební služby Prostějov
  • Pokojová služba Prostějov
  • Specialista provozu sítí a služeb Prostějov
  • Specialista vývoje telekomunikačních služeb Prostějov
  • Administrativní pracovník Brodek u Prostějova
  • Administrativní pracovník Olšany u Prostějova
  • Administrativní pracovník Prostějov
  • Prostějov - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 502
    333