Pracovník/ce na výdej obědů a úklid jídelny - 4 hod./den (Kroměříž)
  • Kroměříž
Kroměříž
CORA PLUS s.r.o.
5. 6. 2024
9 750 Kč

Náplň práce: práce s PC - zadávání objednávek do systému. Dále výdej obědů, úklid jídelny a kuchyně, mytí nádobí.

Pracovní doba: pondělí až pátek, 10:00 až 14:00 hod. (4 hod./den).

Nabízíme: práci na HPP nebo DPP.

Mzda: 9 750 Kč/měsíc

Místo je vhodné pro invalidní osoby. Těmto osobám nabízíme práci na HPP a náborový příspěvek ve výši 12 000 Kč/rok.

Požadujeme:

  • výhodou - základní znalost práce na PC (obědy se zadávají do objednávacího systému)

  • fyzicky zdatnou osobu (manipulace s várnicemi)

Nástup: červenec 2024

Místo výkonu práce: Kroměříž

  • Práce Kroměříž
  • Technický pracovník Kroměříž
  • Pomocný pracovník Kroměříž
  • Pracovník ostrahy Kroměříž
  • Sociální pracovník Kroměříž
  • Klientský pracovník Kroměříž
  • Marketingový pracovník Kroměříž
  • Administrativní pracovník Kroměříž
  • Pracovník audiovize Kroměříž
  • Pracovník charity Kroměříž
  • Pracovník na přepážce Kroměříž
  • Kroměříž - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 350
    336