Pracovník/ce operačního střediska Kladno
  • Kladno
Kladno
INVESTMENT AGENCY s.r.o.
8. 5. 2024

Společnost zajišťující ochranou majetku a osob, hledá pracovníka pro operační středisko Kladno.

Náplň práce: Práce na pc + administrativa, telefonická komunikace se zaměstnanci a vedením firmy.

Co od Vás očekáváme: pokročilou práci na PC, komunikativnost, čistý trestní rejstřík.

Co Vám můžeme nabídnout: Denní a noční 12 hodinové směny ( převážně noční směny), práci na DPP , hodinová sazba 110kč/čistého,příplatky na dopravu a stravu.

Práce vhodná i pro OZP.

Prosím o zaslání Vašeho životopisu na uvedenou emailovou adresu

  • Práce Kladno
  • Správce operačních systémů a sítí Kladno
  • Pomocný pracovník Kladno
  • Pracovník ostrahy Kladno
  • Sociální pracovník Kladno
  • Administrativní pracovník Kladno
  • Pracovník audiovize Kladno
  • Pracovník charity Kladno
  • Pracovník na přepážce Kladno
  • Pracovník na železnici Kladno
  • Pracovník pneuservisu Kladno
  • Kladno - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 016
    262