Pracovník/ce příjmu a výdeje zakázek
  • Krnov
Krnov, K R E S spol. s r.o., Krnov, Cvilínská /
K R E S spol. s r.o.
23. 9. 2022
22 500 Kč Kč/měsíc
Informace o pracovní pozici

místo výkonu práce : Krnov
Náplň práce:
- Komunikace se zákazníky
- Příjem a výdej zakázek
- Prodej náhradních dílů
- Vedení pokladny
- Přepojování hovorů
- Směrování návštěv
- Přebírání pošty
Požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou
- Základní znalost práce na PC (Excel, Word), výhodou zkušenost s programem IS KARAT
- Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, komunikativnost
- Znalost v oblasti čtení technické dokumentace výhodou
Nabízíme:
- Zajímavou práci ve stabilní české společnosti
- Jednosměnný provoz
- Příjemné pracovní prostředí
- Možnost seberealizace a profesního rozvoje
- Po zapracování zajímavé finanční ohodnocení
- nástup možný ihned
Příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, 25 dnů dovolená
Hlásit se na e-mail monika.simonkova@kres.cz
Z : 19.9.2022