Pracovník/ce úklidových služeb - odpolední směna, 3 hod./den (Kroměříž)
  • Kroměříž
Kroměříž, Kroměříž, Kojetínská
CORA PLUS s.r.o.
19. 4. 2024
113 Kč
Informace o pracovní pozici

Náplň práce: úklid kanceláří, chodby, soc. zařízení apod.

Pracovní doba: pondělí až pátek, odpolední směna, 15:30 až 18:30 hod.

Mzda: 112,50 Kč/hod.

Místo je vhodné pro invalidní osoby. Těmto osobám nabízíme práci na HPP a náborový příspěvek ve výši 6 000 Kč/rok.

Požadujeme: dlouhodobou spolupráci, spolehlivost a pečlivost.

Nástup: ihned.

Místo výkonu práce: Kroměříž, ul. Kojetínská

  • Práce Kroměříž
  • Pracovník pohřební služby Kroměříž
  • Pracovník vězeňské služby Kroměříž
  • Pracovník bezpečnostní služby Kroměříž
  • Pokojová služba Kroměříž
  • Manažer bezpečnostní služby Kroměříž
  • Specialista provozu sítí a služeb Kroměříž
  • Specialista vývoje telekomunikačních služeb Kroměříž
  • Klientský pracovník Kroměříž
  • Marketingový pracovník Kroměříž
  • Technický pracovník Kroměříž
  • Kroměříž - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 981
    268