Pracovník/ce úklidu
  • Moravská Třebová
, Moravská Třebová, Gorazdova 1613/8
M&M Object Security s.r.o.
8. 5. 2024
112 Kč - 113 Kč

Hledáme šikovné a milé pracovnice na pravidelný úklid administrativních (kanceláře) a  výrobních prostorů na zkrácený úvazek 2-3 hod./den.
Práce je určena pro osoby s OZP.

Náplň práce vysvětlíme, ukážeme.
Zametání, vysávání, mytí podlah. Vykonávat různé činnosti pro udržení čistoty a pořádku toalet, interiérů a vybavení kanceláří.
Uvedená pracovní náplň není každodenní rutina, lze jí v klidu rozdělit na celý týden.
Práce je v klidném, přátelském a příjemném prostředí.
Nabíráme několik pracovníků a pracovnic na úklid, práci si mohou individuálně rozvrhnout mezi sebou.

Požadujeme:

OZP (ID I., II. a III. stupeň invalidity)
Smysl pro pořádek a čistotu, pečlivost, samostatnost, aktivní přístup k práci a příjemné vystupování.

Nabízíme:

Férové jednání a domluva, individuální plánování směn.

Dlouhodobá práce ve stabilní firmě s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Prvotní kontakt telefonicky PO, ST, ČT, PÁ od 8:00-15:00 a v ÚT od 8:00-13:00 hod., nebo e-mailem personalmmsec@seznam.cz.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 016
262