Pracovník/ce úklidu - práce na DPP/HPP - odpolední směna (Frýdek - Místek)
  • Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
CORA PLUS s.r.o.
9. 6. 2024
113 Kč

Náplň práce: úklid kanceláří, chodeb, šaten, sprch a toalet.

Pracovní doba: pondělí až pátek, odpolední směna, úklid na 2 až 4 hod./den. Úklid musí proběhnout kdykoliv v čase mezi 14:00 až 19:30 hod.

Požadujeme: dlouhodobou spolupráci, spolehlivost a pečlivost.

Nabízíme: práci na DPP.

Mzda: 112,50 Kč/hod.

Místo je vhodné pro invalidní osoby. Těmto osobám nabízíme práci na HPP a náborový příspěvek až do výše 12 000 Kč/rok.

Nástup: ihned.

Místo výkonu práce: Frýdek - Místek

  • Práce Frýdek-Místek
  • Normovač Frýdek-Místek
  • doma Frýdek-Místek
  • Administrativní pracovník Frýdek-Místek
  • Pracovník audiovize Frýdek-Místek
  • Pracovník charity Frýdek-Místek
  • Pracovník na přepážce Frýdek-Místek
  • Pracovník na železnici Frýdek-Místek
  • Pracovník pneuservisu Frýdek-Místek
  • Telemarketingový pracovník Frýdek-Místek
  • Klientský pracovník Frýdek-Místek
  • Frýdek-Místek - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 344
    339