PRACOVNÍK/CE V LAHŮDKÁŘSKÉ VÝROBĚ - ARANŽOVÁNÍ CHLEBÍČKŮ - NOČNÍ SMĚNY
  • Ostrava
, Ostrava, Pinkavova 731/21
GASTRO - MENU EXPRESS a.s.
8. 6. 2024

GASTRO-MENU EXPRESS, je lahůdkářská firma s víc jak 25-letou tradicí. Aktuálně hledáme nového kolegu/kolegyni na naši pobočku v Ostravě, kde vyrábíme obložené chlebíčky a aspiky.

Hledáme pracovníka/ce pouze na NOČNÍ SMĚNY (neděle - čtvrtek, pracovní doba 7,5hod).

Provozovna se nachází 3 min. pěšky od MHD: zastávka Frýdecká.

Zkušenosti jsou výhodou, ne však podmínkou. Rádi Vás na této pozici zaučíme.

Náplň práce:

  • Kompletace obložených chlebíčků a croissantů (mazání, zdobení, ukládání do krabic)
  • Výroba aspikových výrobků
  • Obsluha krájecího stroje na pečivo
  • Vedení evidence výrobků
  • Udržování čistoty na pracovišti

Jak si vás představujeme:

  • Jste vyučen/na v oboru kuchař, číšník, cukrář, lahůdkář nebo máte praxi v gastronomii.
  • Vaše přednosti jsou zručnost, přesnost, pečlivost, smysl pro detail
  • Nevadí vám pracovat v chladném prostředí
  • Záleží vám na tom vyrábět kvalitní produkty za dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů

Od nás můžete očekávat:

  • Práci na HPP
  • Mzda 23.500 Kč/měsíc + zákonné příplatky za noční směny
  • Prémie 2000Kč/měsíc
  • Osobní ohodnocení po zaučení
  • 2x ročně bonus, výše dle odpracovaných let (1000 - 7000Kč)
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky v hodnotě 100,-/směna
  • Slevy na firemní produkty

Pokud budete chtít, můžete se k nám přidat ihned nebo se na termínu nástupu dohodneme.

Zaujala Vás nabídka? Těšíme se na Váš životopis

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 379
346