Pracovník expedice e-shopu
  • Praha
, Praha, Šafránkova 1238/1
LPK INVEST PRAHA, s.r.o.
7. 5. 2024

KOORDINÁTOR E-SHOPOVÝCH OBJEDNÁVEK A EXPEDICE ZBOŽÍ ZE SKLADU

Základní předpoklady:

- plynulá znalost českého jazyka – rodilý mluvčí

- ochota pracovat v týmu

Tato pozice NEZAHRNUJE ŽÁDNÝ HOMEOFFICE

Náplň práce:

- vyřízení e-shopových a on-line objednávek ke spokojenosti klienta

- realizace a procesování objednávek od vyhledání zboží po balení zakázky a předání kurýrní službě

- průběžný úklid skladu

- průběžná kontrola skladových zásob

- manipulace s došlým zbožím a práce s paletami

Požadujeme:

- ochotu pracovat

- organizační zdatnost

- velmi dobré komunikační schopnosti

- schopnost dělat více věcí najednou a „přepínat“ - pečlivost a schopnost dotahovat věci do konce

- spolehlivost a loajalitu

- všeobecnou znalost účetnictví (pojmy jako „zakázka, zálohová faktura, faktura, dobropis, převodka a skladové doklady“)

Nabízíme práci na HPP, příjemné pracoviště ve Stodůlkách (Praha 5), nástup ihned nebo dle dohody

V PŘÍPADĚ VAŠEHO ZÁJMU O TUTO VOLNOU PRACOVNÍ POZICI NÁM POŠLETE ŽIVOTOPIS NA atelier@alamaison.cz

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 016
262