PRACOVNÍK/CE V LAHŮDKÁŘSTVÍ - OBSLUHA VÝROBNÍ LINKY - mzda od 30.000 Kč
  • Třinec
, Třinec, Konská 199
GASTRO - MENU EXPRESS a.s.
17. 7. 2024

Jsme česká lahůdkářská firma s dlouholetou tradicí. Vyrábíme oblíbené saláty, pomazánky, aspiky a v poslední době velmi oblíbené veganské produkty. Aktuálně hledáme kolegu/kolegyni na obsluhu plnící linky. Je k nám dobrá dostupnost MHD, autobusová zastávka Třinec Podlesí - Konečná se nachází cca 200 m od firmy. Pracujeme na 7,5 hod směny –  2R/2O/2N/2V + náhradní volno

Náplň práce:

  • Zajištění plynulého chodu výroby
  • Doplňování produktů (salátu, pomazánek), kelímků, víček do plnící linky
  • Vedení evidence výrobků (zapisovaní šarží, práce s el. čtečkou)
  • Vedení ostatních pracovníků na lince, kteří odebírají a kontrolují hotové výrobky
  • Komunikace se skladníky (zajištění obalů, etiket), s manipulanty (odvoz hotových výrobků)

Požadujeme:

  • SOŠ s vyučením
  • Základní znalost práce na PC, uvítáme zkušenosti s elektronickou čtečkou.
  • Pečlivost a důslednost při evidenci, organizační schopnosti
  • Ochota pracovat v klimatizovaném prostředí cca 12°C
  • Ochota pracovat na směny

Nabízíme Vám:

  • Práci na HPP
  • Nástupní mzdu 26 000,- Kč/ měsíc + zákonné příplatky za víkendové a noční směny
  • Prémie 2 500,- Kč/ měsíc -  již ve zkušební době
  • Příplatky za odpolední směny
  • Osobní ohodnocení po zaučení
  • 2x ročně bonus – výše dle odpracovaných let (1000,- – 7000,- Kč)
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování – stravenky v hodnotě 100,- Kč/ den
  • Slevy na firemní produkty
  • Občerstvení na pracovišti (káva, čaj)

Vše Vás rádi zaučíme. :-) Nastoupit můžete ihned nebo se na nástupu můžeme domluvit.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 582
337