Pracovník ostrahy až 150Kč/hod, zálohy týdně, bonusy, práce i brigádně!
  • Praha
Praha
ADESTRA security, spol. s r.o.
22. 4. 2023
120 Kč - 150 Kč
Informace o pracovní pozici

Informace o pracovním místě

Pracovní nabídka stálé práce či jen jako brigáda k vašemu zaměstnání

PRAHA (místo dle vašeho bydliště a dosahu - dohodou)

Případně máme i jiná města v okolí

Máme ostrahu obchodu s oblečením, obchodu s potravinami, nebo stavbu.

Náplň práce

  • Pochůzková kontrolní činnost na prodejně / v obchodním době či kamerový systém
  • Bezpečnostní pracovník / strážný

Zájemci, prosím, napište mi do zprávy jméno, příjmení a část Prahy o kterou máte zájem

Případně další otázky rádi zodpovíme :-)

Požadujeme

  • Minimální věk od 18 let
  • Čistý výpis rejstříku trestů (akceptujeme alimenty a ztrátu řidičského oprávnění)
  • Zodpovědnost, fyzickou zdatnost
  • Praxe a profesní kvalifikace není podmínkou
  • Profesní kvalifikaci rádi zařídíme za zvýhodněných podmínek

Nabízíme

  • Práci je možné mít jako hlavní příjem či jen na pár směn v měsíci jako brigádu
  • Práce je buď na DPP či HPP.
  • Práce na dlouhodobou spolupráci
  • Nástup dle dohody i v průběhu měsíce
  • Sazba na hodinu až 150 Kč/ hod.
  • Bonusy a prémie, stravenkový paušál
  • Možnost týdenních záloh :-)
  • Profesní kvalifikaci za bezkonkurenční cenu

  • Práce Praha
  • Pracovník ostrahy Praha
  • Normovač Praha
  • doma Praha
  • Pomocný pracovník Praha
  • Sociální pracovník Praha
  • Klientský pracovník Praha
  • Marketingový pracovník Praha
  • Administrativní pracovník Jílové u Prahy
  • Administrativní pracovník Praha
  • Telemarketingový pracovník Praha
  • Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 902
    254