Pracovník ostrahy centrum Brno
  • Brno
Brno, Brno, Masarykova
AVES Servisní a.s.
12. 6. 2024
Informace o pracovní pozici

Požadujeme:

  • věk nad 18 let
  • slušné vystupování, komunikativnost
  • dobrá fyzická zdatnost /pochůzky i do patra/
  • čistý trestní rejstřík

Nabídka

  • spolupráci na HPP 117Kč/hod.+příplatky
  • nástup možný ihned
  • příspěvek na dopravu až 2000Kč
  • možnost zálohy před výplatním termínem
  • možnost volby směn
  • výstrojní uniforma

Pracovní náplň

  • kontrolní činnost po budově - častější pochůzky
  • denní i noční 12 hod.směny PO-NE cca 3x v týdnu
  • pracoviště: centrum Brna Masarykova ulice /kousek od vlakového nádraží/
  • vzhledem k náplni práce je to pozice pro muže

Poznámka

  • Pozice vymezená zaměstnavatelem pro invalidu

  • Práce Brno
  • Pracovník ostrahy Brno
  • Administrativní pracovník Kobeřice u Brna
  • Administrativní pracovník Ochoz u Brna
  • Administrativní pracovník Klobouky u Brna
  • Administrativní pracovník Újezd u Brna
  • Administrativní pracovník Hrušovany u Brna
  • Administrativní pracovník Slavkov u Brna
  • Administrativní pracovník Brno
  • Pracovník audiovize Brno
  • Pracovník charity Brno
  • Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 344
    339