Pracovník ostrahy supermarketu v AŠI až 150Kč/hod, zálohy, bonusy
ADESTRA security, spol. s r.o.
26. 4. 2023
Informace o pracovní pozici

Momentálně hledáme ostrahu obchodu do AŠE!

Nástup dle dohody i v průběhu měsíce

Náplň práce:

    • pochůzková kontrolní činnost na prodejně

    • ostraha prodejní plochy, pokladní zóny

    • detektivní činnost na prodejně

Práce je vhodná pro studenty, nebo statné důchodce jako přivýdělek :-)

Případně další otázky rádi zodpovíme :-)

Co od Vás očekáváme:

    • minimální věk od 18 let

    • čistý výpis rejstříku trestů (akceptujeme alimenty a ztrátu řidičského oprávnění)

    • zodpovědnost, fyzickou zdatnost

    • spolehlivé strážné na ostrahu supermarketu

    • zkušenost v oboru

Co Vám můžeme nabídnout:

    • Práci je možné mít jako hlavní příjem či jen na pár směn v měsíci jako brigádu

    • Práce je možná na DPP

    • Sazba na hodinu až 150 Kč/ hod. plus bonusy a prémie

    • Práce na dlouhodobou spolupráci

    • 12ti hodinová pracovní doba

    • Možnost záloh, výplata v hotovosti na ruku :-)

  • Práce Aš
  • Administrativní pracovník Aš
  • Aš - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259