Pracovník ostrahy v Březiněvsi, až 135 Kč/hod, zálohy, prémie
  • Praha-Březiněves
ADESTRA security, spol. s r.o.
24. 11. 2023
Informace o pracovní pozici

Momentálně hledáme ostrahu obchodu v Březiněvsi.

Nástup možný ihned nebo později dle dohody!

Náplň práce:

    • pochůzková kontrolní činnost na prodejně

    • ostraha prodejní plochy, pokladní zóny

    • detektivní činnost na prodejně

Práce je vhodná pro studenty, nebo statné důchodce jako přivýdělek :-)

Případně další otázky rádi zodpovíme :-)

Co od Vás očekáváme:

    • minimální věk od 18 let

    • čistý výpis rejstříku trestů (akceptujeme alimenty a ztrátu řidičského oprávnění)

    • zodpovědnost, fyzickou zdatnost

    • zkušenost v oboru

Co Vám můžeme nabídnout:

    • Práci je možné mít jako hlavní příjem či jen na pár směn v měsíci jako brigádu

    • Práce je možná na DPP
    • Firemní oblečení

    • Sazba na hodinu až 135 Kč/ hod. plus bonusy a prémie

    • Práce na dlouhodobou spolupráci

    • 12ti hodinová pracovní doba

    • Možnost záloh, výplata v hotovosti na ruku :-)

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 908
263