Pracovník/pracovnice do kovovýroby A3675
  • Chlumec nad Cidlinou
PROFI-MEN, s.r.o.
17. 1. 2024
27 000 Kč - 40 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Máte zkušenosti z kovovýroby?

Potřebujete práci na jednu směnu?

Bydlíte v regionu Chlumec nad Cidlinou?

Požadavky:

- vzdělání: vyučen/na v technickém oboru,

- praxe z kovodělné výroby, zámečnické výroby vítána,

- dále požadujeme: - zkušenosti se zpracováním kovů, znalost čtení technických výkresů, prostorová, konstrukční představivost,

- manuální zručnost,

- pečlivost při práci,

- časová flexibilita ( zakázková výroba),

- ŘP skupina: B.

Náplň práce:

- zpracování Al profilů pro prvky světelné reklamy,

- zpracování Fe profilů pro prvky světelné reklamy,

- výroba jednotlivých hliníkových a ocelových konstrukcí,

- montáž a práce s plechem a plechovými díly.

Nabídka:

- perspektivní a stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti,

- pracovní poměr na dobu neurčitou,

- práce na jednu směnu,

- různorodá tvůrčí práce v zakázkové výrobě,

- možnost osvojení si také základních elektrotechnických dovedností,

- penzijní připojištění,

- příspěvek na stravování v hodnotě 70 Kč,

- příspěvek na dopravu (150 Kč/den při cestě na pracoviště),

- rozpětí mzdy: 27.000 - 40.000 Kč,

- mzdové podmínky: nástup od 27.000, po zapracování až 40.000,

- roční bonus - "13. plat", vyplácený zálohově měsíčně,

- nástup dle dohody.

  • Práce Chlumec nad Cidlinou
  • Administrativní pracovník Chlumec nad Cidlinou
  • Chlumec nad Cidlinou - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 908
    263