Pracovník/pracovnice v sociálních službách
  • Polička
Polička, Oblastní charita Polička, Polička, Vrchlického /
Oblastní charita Polička
25. 11. 2022
26 000 Kč Kč/měsíc

NÁPLŇ PRÁCE: přímá práce s klienty - terénní formou, osobní asistence u osob nacházejících se v nepříznivé sociální situaci způsobené stářím, zdravotním postižením a omezenou schopností péče o tuto osobu ze strany jejich blízkých - asistence při osobní hygieně, zajištění stravy, zajištění chodu domácnosti apod., administrativa - zadávání výkonů osobní asistence do systému
POŽADAVKY: pozitivní vztah k lidem, zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, úctu, toleranci a respekt k hodnotám, životnímu stylu a situaci uživatelů služeb, schopnost pracovat samostatně i v týmu, dobré komunikační schopnosti, ochotu prohlubovat si vzdělání, výpis z rejstříku trestu
NABÍZÍME: služební automobil k výkonu práce, 5 týdnů dovolené + 2 dny placeného volna navíc, dobré podmínky pro skloubení pracovního a soukromého života, stravné nebo cestovné dle stráveného času v terénu, nástup možný dle dohody
Pracovní doba: pružná pracovní doba, vhodná i pro maminky s menšími dětmi, práce v jednosměnném provozu Po - Pá s pružnou pracovní dobou. Možnost úvazku 30-40 hod.
KONTAKT: emailem, telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:00)