Pracovník propagace
  • Hradec Králové
, Hradec Králové, Wonkova 1262/1
Knihovna města Hradce Králové
16. 4. 2024
Informace o pracovní pozici

Nabízíme:

Hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou.

Platová třída: 10, příspěvky na stravování a penzijní spoření, tarif Benefit pro rodinu

Plný úvazek: 40 hod. týdně, 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, možnost homeoffice

Pracovní doba: po-pá, večerní akce

Charakter práce: pestrá práce v samostatné organizaci, v moderním prostředí

Místo výkonu práce: Centrum celoživotního vzdělávání, Wonkova 1262/1a, Hradec Králové

Nástup: 1.6.2024

Náplň práce:

  • tvorba a koordinace kulturních a vzdělávacích akcí a jejich propagace
  • příprava měsíčního programu knihovny
  • správa webu knihovny
  • administrace interního databázového systému
  • příprava informačních a propagačních materiálů
  • grafické ztvárnění tiskových materiálů, především plakátů k akcím
  • spolupráce na udržování vizuálního stylu knihovny
  • účast na pořádaných akcích

Požadavky:

  • vzdělání SŠ/VŠ, výhodou vzdělání v oboru mediální studia, jazyková kultura, marketing, grafický design
  • dobré komunikační, prezentační a organizační dovednosti
  • časová flexibilita v rámci výše uvedené pracovní doby
  • vyšší počítačová gramotnost: pokročilý MS Office a internet podmínkou, výhodou znalost dalších programů
  • výhodou zkušenosti s fotografováním a úpravou fotografií
  • alespoň minimální zkušenosti s grafickými programy (např. Photoshop, InDesign, Scribus, Illustrator, Inkscape apod.), případně chuť a zjevná snaha se v tomto směru dále vzdělávat
  • výborná znalost českého jazyka, znalost jednoho cizího jazyka vítána
  • samostatnost a schopnost práce v malém týmu
  • aktivní a tvůrčí přístup, zodpovědnost
  • trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, odolnost vůči stresu

Prosíme uchazeče, aby na uvedený kontakt samkova@knihovnahk.cz poslali elektronickou poštou stručnou informaci o motivaci a strukturovaný životopis a to do 31.5.2024. Dotazy k pracovní pozici na tel: 495 075 016.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 915
260