PRACOVNÍK SKLADU LETECKÝCH ZÁSILEK
  • Mošnov
, Mošnov, Mošnov 401
EGT Express CZ s.r.o.
13. 2. 2024

Staňte se součástí týmu EGT, nabízíme Vám jistotu dlouhodobé a perspektivní práce.

Jsme stabilní, ryze česká společnost podnikající v oboru globálních přepravních služeb. Jsme držiteli certifikátů ISO v oblasti ekologicky šetrných procesů, udržitelnosti, bezpečnosti a kvality.

Nyní hledáme nové posily do našeho skladu na letišti Mošnov.

Náplň práce:

  • vykládka a nakládka vozidel a letadel, identifikace a příjem zboží, vychystávání, balení a značení zboží, ruční manipulace se zbožím, práce se čtečkou čárových kódů a s firemními dokumenty, obsluha a údržba manipulační techniky

Požadujeme:

  • samostatnost, odpovědnost, pečlivost, schopnost práce v týmu
  • obsluha manipulační techniky – praxe s řízením VZV výhodou (neplatné oprávnění obnovíme formou školení)
  • fyzickou zdatnost
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • hrubou mzdu po zapracování až 35 000 Kč včetně osobního ohodnocení a příplatku za směnnost
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost rychlého kariérního růstu
  • mimořádné odměny a prémie, roční prémie
  • příplatky za práci přesčas, o víkendu a svátcích
  • narozeninový dárek v podobě jednorázového finančního bonusu
  • profesní růst díky pravidelným školením
  • pracovní oděv dle ročního období
  • mobilní telefon, tarif + data
  • jistou dlouhodobou a perspektivní práci

Místo pracoviště:  Mezinárodní Letiště Leoše Janáčka, Mošnov 401, 742 51

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte a zašlete nám svůj životopis na e-mail kariera@egtexpress.com, nebo využijte tlačítko odpovědět pod tímto inzerátem.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 937
259