Pracovník úseku základní chemické analýzy ve vodohospodářské laboratoři Praha
  • Praha - Jinonice
Povodí Vltavy, státní podnik
7. 5. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

  • zpracování a analýza vzorků pitných, povrchových a odpadních vod pomocí základních chemicko-fyzikálních metod

  • metody CHSK, BSK, iontová chromatografie, diskrétní spektrometrie (přístroj Gallery), titrace apod.

  • provozní příprava chemikálií a pomůcek

  • nezbytné záznamy a dokumentace metod v rámci systému jakosti laboratoře

  • příležitostná účast na služebních cestách (vzorkování vod v terénu)

Požadujeme

  • pracovitost, spolehlivost, pečlivost a komunikativnost

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v chemickém oboru

  • praxe v chemické/vodohospodářské laboratoři podmínkou

Nabízíme

  • pracovní úvazek na dobu určitou (výhledově na dobu neurčitou)

  • příjemné pracovní prostředí

  • zajímavou pracovní příležitost v akreditované laboratoři

  • pružnou pracovní dobu

  • dovolenou 5 týdnů (při ročním úvazku)

  • zaměstnanecké benefity

Místo výkonu práce

Praha Jinonice – dobrá dostupnost u stanice metra Jinonice, bezproblémové parkování v areálu laboratoře.

Nástup

dle dohody – nejpozději od 1.7.2024

Kontaktní osoba

Ing. Jan Válek, vodohospodářská laboratoř Praha, Na Hutmance 596/5a, Praha 5

tel.: 724065381, e-mail: jan.valek@pvl.cz

Forma přihlášení do výběrového řízení:

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail: jan.valek@pvl.cz

/GDPR: Poskytnuté osobní údaje budou zpracovávány výhradně pro účely výběrového řízení v souladu s platnou legislativou o ochraně osobních údajů a nebudou zpřístupněny či předány jiným osobám. Poskytnutí údajů je dobrovolné, je však nezbytné pro účast ve výběrovém řízení. Po ukončení výběrového řízení budou podkladové materiály neúspěšných uchazečů nevratně likvidovány./

První kolo výběrového řízení bude realizováno vyhodnocením obdržených přihlášek. Uchazeči, kteří budou vybráni do druhého kola výběrového řízení, budou vyzváni k osobnímu pohovoru.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 016
262