Pracovník v call centru
  • Ostrava
, Ostrava, Porubská 552/28
Superbyty 24 s.r.o.
16. 5. 2024
Informace o pracovní pozici

Pracovní poměr: HPP/ DPP/ DPČ

Lokalita: Ostrava - Poruba

Firma: VANDERBERG MEDIA SE

Min. vzdělání: základní

Hrubá mzda: 24-26. tisíc Kč, prémie

O nás

Rádi bychom uvítali do našeho týmu nového kolegu, který se nebojí žádné výzvy. Jsme společnost, která má vlastní inzertní portál, zabývající se pouze byty a apartmány.

Aktivně rostoucí společnost VANDERBERG MEDIA SE hledá vhodného kandidáta na pozici: Pracovník call centra

Nemusíte se bát, pokud v tomto ohledu nemáte žádné zkušenosti, vše Vás naučíme.

Pokud máte chuť být součástí našeho týmu nebojíte se samostatnosti, pak jste to právě Vy koho hledáme.

Náplň práce:

•Kontaktování klientů

•Emailová komunikace

•Lehká administrativa

•Poskytování podpory v rámci společnosti

•Kontrola a potvrzování inzerátů + editace

Jak si tě představujeme?

•Perfektní znalost českého jazyka – mluvená i psaná forma

, Anglický jazyk, Polský jazyk jen výhodou.

•Odolnost vůči stresu, max. pracovní nasazení

•Uživatelská znalost práce s PC (MS word, excel)

•Předchozí zkušenosti s komunikací se zákazníky vítány

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 344
339