Pracovník vzorkování (pracoviště Opava)
  • Opava
pracovník vzorkování (pracoviště Opava)
, Opava, Olomoucká 1208/80
Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě
18. 5. 2024

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě přijme zaměstnance na oddělení vzorkování a servisu

Místo pracoviště:Opava, Olomoucká 1208/80

Typ pracovního vztahu:pracovní poměr

Délka pracovního vztahu:1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Požadované vzdělání:středoškolské

Pracovní náplň:

 •provádění odběru vzorků vod (pitné, ke koupání, odpadní, povrchové, podzemní apod.)

•provádění odběru pevných vzorků (odpady, kaly, písky apod.)

•kontrola účinnosti sterilizátorů

•měření vybraných ukazatelů v terénu

•odběry vzorků a měření v celém Moravskoslezském kraji se zaměřením na oblast Opavsko a Bruntálsko

•plánování vzorkování, zhotovení záznamů o odběrech vzorků

•jednání se zákazníky

•administrativa, konzultace

Očekáváme:

•středoškolské vzdělání, absolvent oboru chemie výhodou

•řidičský průkaz sk. B podmínkou

•znalost práce na PC

•samostatnost, komunikativnost, spolehlivost, flexibilitu

•organizační schopnosti, příjemné vystupování, zdravotní způsobilost, potřebnou fyzickou zdatnost

•praxe v oboru, případně znalost systému LIMS výhodou

Nabízíme:

•zajímavou a odpovědnou práci

•platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizaci

•plný pracovní úvazek

•pružnou pracovní dobu

•5 týdnů dovolené

•3 dny zdravotního volna/ rok

•příspěvek na stravování

•možnost dalšího odborného vzdělávání a osobního rozvoje

Předpokládaný termín nástupu: po domluvě, možno ihned

Žádosti zasílejte na e-mail: zdenka.dardova@zuova.cz

Tel. informace: Ing. Zdeňka Dardová 724 301 395

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 379
346