Pracuj jako SKLADNÍK pro LEGO! Třísměnný provoz - mzda od 33 000 Kč
  • Středočeský, Kladno
Kladno
MANPOWER
5. 8. 2022

Máš zkušenosti s prací ve skladu a dobrou kondici? Hledáš dlouhodobé zaměstnání s možným přestupem přímo pod firmu? Hledáme 3 šikovné skladníky na třísměnný provoz v Kladně. Staň se součástní našeho týmu skladníků v LEGO modelárně.

Pracujeme klasicky jeden týden ranní (7-15), týden noční (23-7) a týden odpolední (15-23). Víkendy máš volné!

POPIS POZICE:
  • ježdění na manipulační technice
  • zaskladňování a vyskladňování materiálu ručně i pomocí stroje
  • výpomoc ostatním oddělením skladu (přípava kostek na export)
  • vážení kostek na váze
  • práce se skladovými systémy
  • emailová komunikace napříč odděleními

PROFIL KANDIDÁTA:
  • VZV oprávnění na A, D, W1 a G nebo alespoň zkušenosti ze skladu (papíry na VZV ti rádi uděláme)
  • fyzická zdatnost
  • flexibilita (přecházení mezi odděleními vrámci skladu)
  • spolehlivost a samostatnost
  • vzornou docházku
  • čistý TR podmínkou
  • plnoletost

NABÍZÍME:
  • mzdu 199 Kč/hod. a bonus až 2 300 Kč měsíčně
  • firemní stravování - obědy/večeře jen za 20 Kč
  • po zkušební době možnost nakupovat ve firemní prodejně za poloviční ceny
  • fitko zdarma v areálu
  • možnost MultiSport karty
  • týden dovolené navíc
  • práce v čistém a příjemném prostředí
  • dlouhodobou a stabilní práci
  • pravidelné navyšování mzdy
  • možnost přestupu do kmene firmy
n