Právník-legislativec
  • Praha 1
, Praha 1, Kozí 748/4
Český báňský úřad
14. 6. 2024
40 500 Kč - 55 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

vypracování a projednávání návrhů obecně závazných právních předpisů,

instrukcí apod. s příslušnými orgány,

zpracování návrhů na koordinaci činností a metodického řízení obvodních

báňských úřadů,

příprava návrhů na vyřízení odvolání a mimořádných opravných prostředků do

rozhodnutí obvodních báňských úřadů,

vyřizování přidělených materiálů vnějších připomínkových míst a účast na

jednáních k vypořádání případných připomínek,

zastupování orgánů státní báňské správy před soudy,

příprava a posuzování návrhů smluv,

činnosti související s Katalogem služeb a Základními registry.

 Požadujeme:

vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu

v oblasti práva

 Nabízíme:

tarifní plat ve 13. platové třídě + osobní ohodnocení až 50 % nejvyššího

platového tarifu + zvláštní příplatek; mimořádné finanční odměny; motivační

finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci

získání praktických zkušeností, profesní růst a rozvoj odborných znalostí

31 dnů volna

stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění nebo příspěvek

na životní připojištění, odměny k životním a pracovním výročím

místo výkonu práce v centru Prahy

 Termín nástupu: 1. srpna 2024 nebo dle dohody

Kontaktní údaje: michaela.hluchnikova@cbu.gov.cz, tel.: 221 775 356

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 177
296