Zástupce vedoucího prodejny (ž/m) - Příbram 40 000-60 000 Kč
  • Příbram
, Příbram, Jinecká 319
bauMax/BM Česko s.r.o.
21. 2. 2024
Informace o pracovní pozici

bauMax - špička mezi hobby markety

Jelikož se nám daří a expandujeme, hledáme stabilní zaměstnance.

Nyní hledáme nového člena našeho týmu.

 Zástupce/zástupkyně vedoucí/ho prodejny

Náplň práce:

- zodpovědnost za vedení svěřené prodejny
- vedení týmu, jeho hodnocení, nábor nových zaměstnanců
- řešení provozních záležitostí, zpracování podkladů
- zodpovědnost za správné fungování prodejny, pravidelný reporting
- plnění stanovených cílů a obchodních výsledků prodejny
- zodpovědnost za pracovnělékařské prohlídky

Požadujeme

- minimálně SŠ
- praxe na stejné nebo obdobné pozici v hobbymarketu
- samostatnost, zodpovědnost
- profesionální jednání a vystupování
- prozákaznický přístup

Nabízíme

- nadstandardní mzdové ohodnocení
- benefity
- možnost pracovního poměru na dobu neurčitou
- stravenkový paušál
- možnost seberealizace

Nástup možný IHNED, nebo dohodou.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis spolu s telefonním kontaktem. Těšíme se na Vás!

V případě, že na Váš životopis nebudeme reagovat do 14 dnů, byl pravděpodobně upřednostněn jiný kandidát na danou pozici. Děkujeme za pochopení.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 937
259