Přijímací technik - autorizovaný servis Ford
  • Nový Jičín
, Nový Jičín, Jugoslávská 1809/23
F. 67 s.r.o.
28. 9. 2024
Informace o pracovní pozici

Pro náš tým v Novém Jičíně hledáme nového kolegu.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • příjem a vyřizování zakázek a dalších požadavků klientů
  • identifikace klíčových bodů na zakázce a určení případných možných závad a předložení cenové kalkulace
  • zpracování potřebné dokumentace od zákazníka, vyřizování běžných a garančních opravy, řešení pojistných událostí
  • odpovědnost za bezproblémovou komunikaci s klientem a za včasné plnění jednotlivých zakázek

POŽADUJEME

  • Vzdělání technického zaměření (praxe na obdobné pozici výhodou)
  • Loajalitu, schopnost spolupracovat, učit se a hledat nové příležitosti
  • Samostatnost, spolehlivost a pečlivost při výkonu zaměstnání
  • Komunikativnost, obchodní zdatnost, příjemné vystupování a jednání se zákazníky
  • Řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME

  • Možnost nadstandardního výdělku - na výši mzdy se určitě domluvíme (záleží na vašich zkušenostech)
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Pohodový kolektiv

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 414
334