PRIMÁŘ/ka - ubytování, vyšší příplatky
  • Karlovy Vary
, Karlovy Vary, U Imperiálu 7/31
Imperial Karlovy Vary a.s.
6. 12. 2022

Imperial Karlovy Vary provozující 5* hotel Imperial a 4* Spa Resort Sanssouci nabízí práci v klidném a pohodovém prostředí lázní:

VEDOUCÍ LÉKAŘ/ LÉKAŘKA

Pracovní náplň:

  • poskytuje zdravotní péči  (preventivní, diagnostická a léčebná činnost ) v souladu se svými kompetencemi a standardy, vč. související administrativy
  • aktivně vyhledává nové trendy a podílí se na výzkumných studiích v rámci lázeňství, edukuje zdravotnický personál o přínosech lázeňské léčby
  • spolupodílí se na koncepci a propagaci lázeňství

Nabízíme:

  • ubytování
  • příležitost podílet se na rozvoji lázeňství (spolupráce s Institutem lázeňství a balneologie apod.)
  • MZDA DOHODOU, vyšší příplatky za práci o sobotách či nedělích, zajímavé mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity (např.  Sick Days, výměnné pobyty s jinými lázněmi, Multisport kartaO2 Family zvýhodněné mobilní volání a telefony pro celou rodinu, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
  • příjemné, klidné a moderní pracovní prostředí světoznámých lázní
  • stravování připravované našimi špičkovými kuchaři zdarma
  • pracovní doba: vlastní organizace práce a času, standardní pracovní doba po-pá 8 hod., cca 2x v měsíci sobota nebo neděle

Požadujeme:

  • způsobilost dle zák. 95/2004 Sb. – lékař se specializací Rehabilitační a fyzikální medicína, ortopedie, neurologie či interny
  • LICENCE K VÝKONU PRÁCE VEDOUCÍHO LÉKAŘE/PRIMÁŘE
  • znalost anglického, německého popř. ruského jazyka výhodou
  • příjemné vystupování, komunikativnost, samostatnost

Kontakt: tel 353 206 405, HR@imperial-group.cz

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 212
288