Přípravář staveb
  • Ostrava
Ostrava
Spin HR s.r.o.
15. 8. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

- Realizace výběrového řízení dodavatelů – příprava dokumentace, poptávka, dokumentace k poptávce, efektivní proces kontroly nabídek, jejich vyhodnocení a schvalovací proces.

- Komunikace s dodavateli v rámci výběrového řízení a uzavírání smluvní dokumentace.

- Příprava a tvorba kompletní smluvní dokumentace s dodavateli.

- Odpovědnost za přenesení smluvních podmínek se zákazníkem na dodavatele.

- Kooperace při pravidelné aktualizaci registru ověřených a schválených dodavatelů.

- Pravidelné hodnocení dodavatelů.

- Spolupráce při řízení a odstraňování reklamací vůči dodavatelům.

- Odpovědnost za průběžné vedení kalkulace projektů, pravidelný reporting ziskovosti projektů.

- Úzká spolupráce s realizačními týmy projektů, úsekem nákupu a ostatními úseky společnosti, součinnost.

- Podpora a spolupráce při tvorbě nabídek pro zákazníky.

Požadujeme:

- SŠ stavební.

- Praxi na obdobné pozici nebo kvalifikace v oboru výhodou.

- Aktivní přístup, technické myšlení.

- Svědomitost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost.

- Časová flexibilita.

- Uživatelskou znalost MS Office.

- Znalost zpracování rozpočtů a kalkulací projektů výhodou.

Nabízíme:

- Stabilní zaměstnání v úspěšné české stavební společnosti.

- Flexibilní pracovní dobu a zkrácený pracovní týden.

- Atraktivní mzdové ohodnocení a motivační bonusy.

- Široký balíček benefitů: 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na sport a penzi, mobilní telefon, notebook a další.

- Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.

- Příjemné pracovní prostředí a možnost být součástí skvělého týmu.

Kód: LH_PG_2814

  • Práce Ostrava
  • Přípravář staveb Ostrava
  • Přípravář Ostrava
  • Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 643
    337