Prodavač do kamenné prodejny s pyrotechnikou
  • Praha
Praha
BIDLI holding, a.s.
20. 6. 2024

Jste nadšenec do pyrotechniky? Přidejte se k nám! Hledáme spolehlivého, komunikativního a zapáleného prodavače pro naši legendární prodejnu s pyrotechnikou v Praze. Naše prodejna nabízí široký sortiment pyrotechnických výrobků a poskytuje zákazníkům nejen produkty nejvyšší kvality, ale také odborné poradenství a přátelský přístup. Firma se dále zabývá produkcí profesionálních ohňostrojů, stadionových show a SFX efektů, takže pokud Tě tento svět láká, pojď se přidat k nám do party.

Náplň práce:

  • Prodej pyrotechnických výrobků a poradenství zákazníkům
  • Práce s pokladním systémem
  • Udržování čistoty a pořádku na prodejně
  • Doplňování zboží a inventarizace
  • Obsluha výdejního místa Zásilkovny

Požadujeme

  • Zkušenosti s pyrotechnikou jsou výhodou, nikoliv podmínkou. Nadšení nutností
  • Základní znalost práce s pokladním systémem a počítačem
  • Pečlivost a odpovědnost za udržování čistoty na prodejně
  • Flexibilita a ochota učit se nové věci
  • Příjemné vystupování a komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Práci na částečný úvazek
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání v oblasti pyrotechniky
  • Pracovní doba dle dohody
  • V případě zájmu zapojení i do dalšího chodu firmy, přípravy a organizace našich show

Vhodné pro

Absolventy, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.

  • Práce Praha
  • Vedoucí prodejny Praha
  • Prodavač Jílové u Prahy
  • Prodavač Praha
  • Vedoucí úseku prodejny Praha
  • Zástupce vedoucího prodejny Praha
  • Nákupčí pro prodejní řetězce Praha
  • Manažer prodejního týmu Praha
  • Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 394
    340