Prodavač/ka oddělení zahrady (florista/ka) a dřeva - Třebíč
  • Třebíč
, Třebíč, Hrotovická 160
bauMax/BM Česko s.r.o.
17. 10. 2023
Informace o pracovní pozici

bauMax - špička mezi hobby markety

- vše pro byt, dům a zahradu.

Jsme mezinárodní společnost, ve

které si vážíme nasazení našich zaměstnanců a dáváme jim možnost se

rozvíjet.

Neváhejte a přidejte se k nám!

Nyní hledáme nového člena našeho

týmu - Prodavač/ka

Pracovní náplň:

  • zajišťování a poskytování kvalifikovaných informací zákazníkům o prodávaném zboží
  • průběžné doplňování regálů a správné umístění zboží na prodejně
  • starost o kvalitní prezentaci zboží

Požadujeme

  • střední odborné vzdělání s výučním listem
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • orientaci na zákazníka, pečlivost, osobní iniciativu
  • ochota a příjemné vystupování
  • časovou flexibilitu - práce i o víkendu
  • praxe v oboru - VÝHODOU
  • výpis z rejstříku trestů

Nabízíme:

  • nadstandardní mzdové ohodnocení
  • HPP s možností prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
  • možnost seberealizace a kariérního růstu
  • sociální program a stravenkový paušál
  • docházková prémie
  • slušné jednání a vstřícné chování
  • zázemí stabilní a mezinárodní firmy
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • zaučení je u nás samozřejmostí!

Nástup možný ihned! Prosím o zaslání životopisu na e-mail kadrycz7@baumax.cz

V případě, že na Váš životopis nebudeme reagovat do 14 dnů, byl

pravděpodobně upřednostněn jiný kandidát na danou pozici. Děkujeme za

pochopení.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 280
321