Prodavač/ka - pokladní
  • Pohořelice
Pohořelice, Jednota, spotřební družstvo v Mikulově, Pohořelice, Vídeňská /
Jednota, spotřební družstvo v Mikulově
6. 8. 2022
24 000 Kč - 28 000 Kč Kč/měsíc
Informace o pracovní pozici

První kontakt emailem.
Nástup možný ihned nebo dohodou.
Požadujeme:
• slušné a příjemné vystupování
• spolehlivost a zodpovědnost, schopnost plnit zadané úkoly
• dobré komunikační dovednosti
• flexibilitu
• schopnost udržovat pořádek na pracovišti
• praxe v obchodě výhodou, nikoliv podmínkou, kladný vztah k prodeji
Náplň práce:
• obsluha zákazníků a pokladny
• doplňování a ošetření zboží
• kontrola záručních lhůt
• dodržování interních předpisů a zásad bezpečnosti práce na prodejně
• úklid prodejny a zázemí
Zaměstnanecké výhody:
• příjemné prostředí
• 13.plat
• příplatky za práci o víkendu nad rámec zákona
• příspěvek na stravování, dovolenou, penzijní nebo životní pojištění
• příspěvek na volnočasové aktivity
• odměny při životním nebo pracovním výročí.
Samozřejmostí je kompletní a důkladné zaškolení.