Prodavač/ka se znalostí NJ - Znojmo
  • Znojmo
, Znojmo, Suchohrdelská 2799/26
bauMax/BM Česko s.r.o.
19. 3. 2024

bauMax - špička mezi hobby markety - vše pro byt, dům a zahradu.

Jsme mezinárodní společnost, ve které si vážíme nasazení našich zaměstnanců a dáváme jim možnost se rozvíjet.

Neváhejte a přidejte se k nám!

Nyní hledáme nového člena našeho týmu – Prodavač/ka se znalostí německého jazyka

Náplň práce:

Zajišťování a poskytování kvalifikovaných informací zákazníkům o prodávaném zboží

Průběžné doplňování regálů a správné umístění zboží na prodejně

Starost o kvalitní prezentaci zboží

Požadujeme:

Střední odborné vzdělání s výučním listem

Znalost německého jazyka na komunikativní úrovni

Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost

Orientaci na zákazníka, pečlivost, osobní iniciativu

Ochota a příjemné vystupování

Časovou flexibilitu - práce i o víkendu

Výpis z rejstříku trestů

Praxe v oboru -VÝHODOU

Nabízíme:

Velmi nadstandardní mzdu

Od druhého měsíce mzdové ohodnocení až 58.875 Kč (dle prodeje a výsledků)

HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Příplatky za práci o víkendech dle zákoníku práce

Stravenkový paušál

Samostatnou a odpovědnou práci

Příjemné pracovní prostředí a kolektiv

Zaměstnání ve stabilní společnosti s pozitivní perspektivou

Nástup možný IHNED, nebo dohodou.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis spolu s telefonním kontaktem. Těšíme se na Vás!

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 937
259