PRODEJCE/ KYNĚ OSOBNÍCH AUTOMOBILŮ
  • České Budějovice
České Budějovice, České Budějovice, Slévárenská 758/2
Andy-auta s.r.o.
24. 1. 2023
30 000 Kč - 50 000 Kč Kč/měsíc
Informace o pracovní pozici

Nástup: ihned.
Požadujeme: znalost v oblasti motorových vozidel, výborné komunikační a vyjednávací schopnosti a dovednosti, schopnost pracovat pod tlakem, časovou flexibilitu (směnný provoz), chuť pracovat venku, ŘP sk.B - aktivní řidič, výpis z RT.
Očekáváme: samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, smysl pro týmovou práci, příjemné vystupování a stále dobrou náladu, seriózní jednání.
Náplň práce: péče o zákazníka od jeho příchodu na prodejní plochu až po uzavření obchodu, péče o svěřená auta na prodejní ploše, identifikace potřeb zákazníka, absolvování testovacích jízd se zákazníkem.
Nabízíme: finanční ohodnocení se skládá- fix + provizní systém; příjemné pracovní prostředí.
Pracovní doba: směnný provoz vč. sobot a nedělí (krátký a dlouhý týden).
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

České Budějovice - Nabídka práce v okolních lokalitách

40 076
11 763