Prodejce - pracovník/ce obchodního úseku
  • Libina
Libina, MDL s.r.o., Libina, /
MDL s.r.o.
6. 8. 2022
30 000 Kč - 40 000 Kč Kč/měsíc
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:
Hledáme prodejce, který pomůže zvýšit prodej našeho zboží a výrobků a pomůže k růstu naší společnosti. Oslovujeme nové zákazníky a snažíme se udržovat dobré obchodní vztahy s těmi současnými. Vašim úkolem bude vyhledávat nové zákazníky, vytvářet poptávky, zasílat nabídky a získávat nové objednávky. Náš prodejní tým Vás bude podporovat. Po zaškolení bude největší podíl práce spočívat v utužování vztahů se současnými zákazníky a navazování nových obchodních vztahů. Návštěvy zákazníků budou důležitou součástí Vaši práce.
Požadujeme:
Hledáme člena týmu, který má rád kontakt s lidmi, prodej a rozumí obchodu.
Požadujeme technické znalosti a předchozí zkušenosti na obdobné pozici, dobrou pracovní morálku, chuť překonávat se a vůli dosahovat svých osobních a obchodních cílů.
SŠ vzdělání
Znalost IS Compekon výhodou
Nabízíme příjemné pracovní prostředí. Nadprůměrné mzdové ohodnocení. Podporujeme osobní rozvoj a kariérní příležitosti. Nové zaměstnance zaškolíme a naučíme kompletní sortiment výroby.
Hledáme dlouhodobou pracovní spolupráci. Nabízíme příspěvek na penzijní životní pojištění.
Odměna za odpracované roky. Čtvrtletní odměny. Stravenkový paušál. Pracovní doba: 7:00 -15:30. Kontakt: telefonicky, e-mailem.