Prodejce v odd. stavebniny a dřevo, až 38 000 Kč/měs. #xXlXI
  • Zlín
Zlín
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
6. 8. 2022
34 700 Kč - 38 000 Kč za měsíc

Náplň práce: Chcete upustit od každodenního stresu ve stávajícím zaměstnání a najít si něco klidnějšího, baví Vás komunikovat s lidmi? Pak se nám ozvěte a staňte se součástí přátelského kolektivu! Aktuálně hledáme šikovné prodejce do oddělení stavebniny a dřevo. Jste náš člověk, pokud zvládáte práci na PC a máte jakoukoli praxi v oblasti prodeje (klidně i v potravinách), nebo jste třeba domácí kutil a orientujete ve stavebnictví!
Pozice je svým charakterem vhodná spíše pro muže.
Nástup je přímo do kmenového stavu společnosti – nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání.
Možný nástup ihned.
Náplň práce:
- péče o přidělený sortiment
- prezentace zboží a aktivní prodej
- pomoc při výběru a nákupu zákazníkům
- řešení stížností
- vypracovávání cenových nabídek pro zákazníka
Lokalita: dobrá dostupnost z vlaku i autobusu.
Nabízíme: - mzdu až 34 700 Kč, po roce až 38 000 Kč
- garantované navyšování mzdy
- příplatek za práci o víkendu
- příspěvek na penzijní připojištění
- zaměstnanecké slevy na nákup
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- 5 týdnů dovolené
- příjemné a přátelské pracovní prostředí
- dostatek volného času
- uplatnění vašich dovedností a znalostí
- nástup přímo do kmenového stavu společnosti
- možnost práce v oboru
Požadujeme:
- ochotu pracovat na 12 hod. směny - krátký/dlouhý týden (rozložení v rámci otevírací doby 8:00 - 20:00 h dle domluvy)
- základní znalost práce na PC
- vztah ke stavebnictví nebo praxe v oblasti prodeje
- komunikační a prodejní dovednosti