PRODUCTION SUPERVISOR
  • Ústecký, Přestanov
Přestanov
MANPOWER
25. 11. 2022
Informace o pracovní pozici

POPIS POZICE:

- odpovědnost za plynulost výroby na svěřených výrobních linkách (kvalita, produktivita a bezpečnost) dle výrobních plánů, požadavků kvality a pokynů manažera oddělení

- zajištění vytíženosti podřízených ve výrobě včetně personálních aktivit (spoluúčast při náboru, správa docházky podřízených, hodnocení atd.)

- spoluúčast při implementaci nových projektů do výroby

- odpovědnost za správnost výrobních dat v interním informačním systému

- operativní řešení problémů ve výrobě s cílem eliminace zpoždění výroby

- odpovědnost za realizaci stanovených cílů v oblasti produktivity, efektivity práce a kvality

- dohled nad prováděním interních auditů

- spoluúčast na průběžném zlepšování kvality ve výrobě

PROFIL KANDIDÁTA:

- min. 5 let zkušeností na obdobné pozici ve výrobní společnosti (automotive)

- zkušenost s plánovaný výrobních kapacit, s tvorbou výrobních analýz

- SŠ vzdělání technického směru

- znalost čtení výkresové dokumentace

- aktivní znalost angličtiny (denní využití)

- uživatelská znalost MS Office

- zkušenost s vedením lidí, přirozený lídr

- schopnost převzít zodpovědnost

- výborné organizační a komunikační dovednosti

NABÍZÍME:

- Příspěvek na dopravu

- Stravné

- Kvartální bonus

- Pololetní bonus u směnnosti

- Příspěvek na penzijní připojištění

- 1 týden dovolené navíc

- Doba neurčitá

n

  • Práce Přestanov
  • Přestanov - Nabídka práce v okolních lokalitách

    34 554
    11 405