Programátor IS KARAT - Programátor
  • Přerov
Přerov
KARAT Software a.s.
25. 10. 2021
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

Chceš psát kód, který zjednoduší a zrychlí klíčové procesy ve více než 850 českých top firmách, jako jsou například Pivovar Bernard, Tatra, Národní divadlo a Fruko Schulz? Přidej se k nám a podílej se na implementaci a rozvoji ERP systému KARAT. Dej nám o sobě vědět, ať už máš zkušenosti v oboru, nebo chceš začít kariéru v perspektivním IT oboru – rádi tě zaučíme.

S čím nám pomůžeš?

-s programováním zákaznických požadavků

-s úpravou systému dle požadavků zákazníků, nebo analýzy kolegů

-vytvořit a optimalizovat dílčí aplikace systému

Při tom Ti bude k ruce Tvůj kouč a tým, kteří Tě v tom nenechají plavat a se vším pomohou.

Benefity

-flexibilní pracovní doba - život je pestrý a každý to potřebuje jinak, vždy se domluvíme

-home office - pracujeme i z domova, nebo v nestandardní dobu

-pět týdnů dovolené

-příspěvek na stravné

-firemní automobil, notebook, telefon a další - dle pozice

-možnost využívat firemní automobily k soukromým cestám

-výhodné mobilní tarify pro pracovníky i rodinu

-účast na školeních a další péče o kariérní růst

-náborová odměna - odměníme všechny, kteří doporučí další skvělé lidi do týmu

Na co dalšího se u nás můžeš těšit?

-na skvělý kolektiv – rádi se zasmějeme, tykáme si a otevřeně spolu komunikujeme

-poznáš úspěšné a inspirativní lidi - pracujeme pro špičkové firmy a k jejich vedení a majitelům máme mnohdy opravdu blízko

-na pravidelná školení – skvělá školení pod vedením dlouholetých profíků, vlastní vzdělávání, předávání zkušeností s kolegy

-parkování v areálu firmy

-získáš stabilní zaměstnání – jsme česká firma s 30letou historií

-nejsme kravaťáci, a pokud to jde, chodíme oblečení neformálně

-na sportovní, výletní a jiná dobrodružství, která pořádáme pod krycími jmény KARAT eXtreme Heads (sporťáci) a KARAT eXpedition Club (výletníci)

Předpoklady

-analytické, logické myšlení

-základní znalost relačních databází a jazyka SQL

-ovládání obecných programovacích technik

-spolehlivost a schopnost týmové i samostatné práce

-ochotu učit se nové věci

Výhodou:

-znalost databázového serveru MS SQL

-praxe (i studentská) v oboru informačních systémů

-zkušenost s projektově řízenou prací v týmech

-znalost firemních procesů

Specializace

Informační technologie