Programátor Junior
  • Třebíč
Třebíč
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
21. 2. 2023

Baví Vás programování, chcete se v něm stále rozvíjet a pracovat na zajímavých projektech? Pokud máte zkušenosti s OOP, programujete v Java, Javascript, Delphi nebo C++, tak je to značka ideál. Angličtina pro technickou dokumentaci je podmínkou, znalost dalších programovacích jazyků pak velkou výhodou.

CO BUDETE DĚLAT?

  • Spolupracovat na vývoji aplikací v oblasti průmyslu
  • Podílet se na analýzách požadavků a problémů zákazníků
  • Občas služebně cestovat za zákazníky
  • Zdokonalovat se v moderních technikách programování

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Práci v dynamické společnosti
  • Velkou příležitost rozvíjet se a růst!
  • Pružnou pracovní dobu
  • Služební notebook
  • Přátelský kolektiv a fajn atmosféru na pracovišti
  • Čtvrtletní a roční odměny
  • Dovolenou navíc + sick days
  • Stravenky a občerstvení na pracovišti
  • Místo výkonu práce: region Třebíč

  • Práce Třebíč
  • Programátor Třebíč
  • Programátor Javascript Třebíč
  • Programátor PHP Třebíč
  • Programátor Java Třebíč
  • Programátor .NET Třebíč
  • Programátor PLC Třebíč
  • Programátor C++ Třebíč
  • Programátor C# Třebíč
  • Programátor C Třebíč
  • Programátor CNC Třebíč
  • Třebíč - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259