Programátor PLC - kompenzace cestovních nákladů/13.plat/flexibilní pracovní doba
  • Moravskoslezský, Ostrava
Ostrava
MANPOWER
6. 8. 2022

Do velkovýrobní Ostravské společnosti hledáme zkušeného programátora PLC - zajímavé bonusy a benefity!

POPIS POZICE:
  • Zajímavá a různorodá práce v oboru programování výrobních strojů a robotů
  • Spolupráce s ostatními členy týmu PLC programátorů a údržbářů
  • Vedení dokumentace
  • Diagnostika problému a jeho odstranění

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Vzdělání v elektro oboru
  • Zkušenost s programováním PLC systémů
  • Znalost STL je podmínkou, Simatic S7 a TIA je výhodou
  • Dovednost čtení elektro dokumentace
  • Vyhláška 50 §6

NABÍZÍME:
  • Jistotu zaměstnání ve stabilní společnosti
  • Roční bonusy
  • Pružnou pracovní dobu
  • 13. plat
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Kompenzace nákadů na cestu do zaměstnání
  • Zdravotní programy
  • Zvýhodněný telefonní tarif pro celou rodinu
  • Příspěvek na penzijní pojištění 10 800 Kč
n