Project Quality Engineer
  • Liberecký, Liberec
Liberec
MANPOWER
24. 11. 2022

Pro úspěšnou mezinárodní společnost hledáme zkušeného kvalitáře!

Pozice je zaměřená na projekty pro zákazníka Ford.

POPIS POZICE:
  • Příprava nových projektů, zodpovědnost za strategické jednání se zákazníkem
  • Spolupráce s technickým oddělením, vývojem, výrobou a obchodním oddělením
  • Definování a zpracovávání kontrolních měření, vzorkování
  • Zajištění úspěšného launche produktu
  • Komunikace s dodavateli
  • Vedení APQP procesů
  • Analýzy QA aktivit
  • Reporting
  • Spolupráce při auditech

PROFIL KANDIDÁTA:
  • SŠ/VŠ vzdělání technického oboru
  • Komunikativní znalost Aj (nebát se mluvit)
  • Zkušenosti se zaváděním nových projektů a vedení projektů v automotive
  • Znalost práce na PC, znalost portálů zákazníka
  • Aktivní práce s PPAP, znalost APQP
  • Ochota cestovat párkrát do roka v rámci ČR i Evropy
  • Aktivní řidič sk. B

NABÍZÍME:
  • Zajímavou a nestereotypní pracovní náplň
  • Stabilní zamětsnání
  • Moderní kanceláře v centru Liberce
  • Stravenky
  • Týden dovolené navíc
  • Cafeteria systém
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazyková výuka
  • Příspěvek na masáže
  • Možnost práce z domova
  • Flexibilní pracovní doba
n