Projektant hasicích zařízení – až 50.000 Kč, i pro absolventy, bonusy, auto
  • Brno
Brno
Novitim s.r.o.
5. 4. 2024
30 000 Kč - 50 000 Kč

Hledáme projektanta pro hasicí zařízení! Řešíme kompletní projekty včetně dodávek, revizí i montáží. Máte technické vzdělání a chuť se plně vrhnout do projektování? Ozvěte se nám! :-)

Náplň práce

    • Rozkreslování a zaměřování stabilních hasicích zařízení

    • Na začátku spolupráce na dílčích úkolech

    • Po zapracování samostatná projektová činnost :-)

    • Komunikace s klienty, týmem projektantů a nadřízeným

    • Z velké části práce v kanceláři s občasným výjezdem do terénu za zákazníky (ČR, případně SR)

Nabízíme:

    • Motivující finanční ohodnocení 30.000 - 50.000 Kč dle praxe

    • Šanci pro zkušené projektanty ale i šikovné absolventy, které si zaučíme

    • Bonusy

    • Auto i pro soukromé účely

    • HPP spolupráci

    • Mobil, notebook

    • Flexibilní pracovní dobu

    • 5 týdnů dovolené

    • Individuální přistup

    • Možnost jazykového vzdělávání přímo ve firmě – výuka angličtiny

    • Odborné kurzy a školení

    • K dispozici kuchyňku s kávou, čajem...

    • Firemní akce – hory, bowling...

    • Nástup dle domluvy

    • Pracoviště v Brně

Požadujeme:

    • Vzdělání technického směru – stavební, technické zabezpečení budov...

    • Znalost práce s programem AutoCAD

    • Chuť se vše naučit nebo praxi na podobné pozici :-)

    • Řidičský průkaz sk. B

    • Samostatnost a chuť se do toho s námi pustit

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

  • Práce Brno
  • Hasič Brno
  • Projektant Kobeřice u Brna
  • Projektant Ochoz u Brna
  • Projektant Klobouky u Brna
  • Projektant Újezd u Brna
  • Projektant Hrušovany u Brna
  • Projektant Slavkov u Brna
  • Projektant Brno
  • Správce ubytovacího zařízení Brno
  • Obsluha energetických zařízení Brno
  • Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 915
    260