Projektant strojní technologie a potrubních systémů - Projektant
  • Česká republika
RING Beteiligungs GmbH
23. 3. 2023
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

Projektování potrubních systémů - viz požadavky

Benefity

trvalý pracovní poměr u zavedené společnosti s prvenstvím ve svém oboru

pestrost projektů z různých průmyslových odvětví

efektivní a přátelský tým kvalifikovaných kolegů

permanentní a rychlý odborný růst

praktické využití a zdokonalování v AJ / NJ

plně odpovídající platové ohodnocení

finančně atraktivní pokrytí cestovních nákladů přímo z místa Vašeho bydliště

dovolenou v délce až šesti týdnů

termín nástupu dohodou

Předpoklady

• SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření, obor energetika výhodou

• Min. 3 roky praxe v oboru strojního projektování

• Zkušenost v AutoCAD a SolidWorks

• Orientace v procesních schématech (P&ID) a výkresové dokumentaci

• Základní znalosti v oblasti tlakových zařízení

• Vysokou flexibilitu v novém lokálním a profesním prostředí

• Rozhodné a příjemné vystupování

• Organizační schopnosti

• Ochota cestovat v rámci projektů po území ČR, popř. zemí EU

• Uživatelská znalost práce na PC MS Office

• ŘP sk. B

Specializace

strojírenství

Nabízená mzda

věrnostní odměny