PROJEKTOVÝ MANAŽER | AŽ 55 000 KČ
  • Havlíčkův Brod
Grafton Recruitment
8. 4. 2022
45 000 Kč - 55 000 Kč za měsíc
Informace o pracovní pozici

POPIS POZICE:

Máš zkušenosti s projekty, ideálně s těmi "nevýrobními"? Dokážeš koordinovat více činností dohromady? Jsi organizační typ, co se nebojí mluvit anglicky?
Do týmu hledáme PROJEKTOVÉHO MANAŽERA:
* Řízení projektů přes koordinaci procesů po realizaci
* Budeš pro zákazníky pravou rukou! Na Tebe se obrátí s prosbou o pomoc, názor :)
* Tvorba návrhů, vizualizací zakázek
* Ty budeš hlavní komunikační spojka s kooperanty, montážníky, budeš hlídat dodávání komponent a dílů
* Koordinovat dopravu a logistiku
* Když budeš chtít, můžeš si občas udělat výlet za klienty do zahraničí :)

BENEFITY:

* 13. mzda
* Bonusy
* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na stravování

POŽADAVKY:

* SOU/SŠ ideálně technického směru
* AJ na úrovni B1
* Zkušenost s řízením projektů (alespoň 2 roky)
* Orientace ve výkresové dokumentaci
* ŘP.B