Projektový manažer elektro/MaR
  • Kolín
, Kolín, Ovčárecká 575
MANAG a. s.
19. 4. 2024
Informace o pracovní pozici

NÁPLŇ PRÁCE:

  • práce s projektovou dokumentací
  • zpracování poptávek, nabídek, kalkulací, studií
  • spolupráce s týmem projekčního a realizačního oddělení
  • řízen a realizace zakázek
  • řízení a koordinace pracovních týmů při realizaci zakázek
  • komunikace s investory a dodavateli
  • příprava finančního a časových plánů realizace zakázek

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ vzdělnání elektronického směru
  • zkušenosti s vedením zakázek v oblasti elektro/MaR výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost a smysl pro detail
  • osvědčení o způsobilosti vyhlášky 50/78 Sb.
  • uživatelská znalost s PC - MS Office, zkušenosti se SAP vítány
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • dobré prezenční a organizační dovednosti
  • ŘP sk. B

NABÍZÍME:

  • samostatnou tvůrčí práci
  • práci s moderními technologiemi
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • účast na realizacích zajímavých projektů
  • možnost osoního a karierního růstu
  • motivující mzdové ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • mobilní telefon i pro soukromé užívání
  • 20 dní dovolené + 5 dní volna navíc
  • příspěvek na stravování
  • flexibilní pracovní dobu
  • školení a firemní akce
  • místo výkonu práce: Kolín

V případě, že Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám prosím Váš profesní životopis na  e-mail: personalistika@manag.com

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 973
266