Projektový manažer - hlavní stavbyvedoucí
  • Ostrava
Ostrava
Spin HR s.r.o.
6. 8. 2024
65 000 Kč - 70 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

- Řídíte celý stavební projekt od počátku do konce.

- Koordinujete práci architektů, inženýrů a řemeslníků.

- Sledujete harmonogram prací a spravujete rozpočet.

- Komunikujete s investory, řešíte změny a dodatky ke smlouvě.

- Zodpovídáte za ekonomické výsledky projektu.

- Dbáte o dodržování smluvních podmínek, bezpečnostních předpisů a kvalitu provedených prací.

- Řešíte reklamace a zajišťujete bezproblémový chod projektu.

- Vedení a motivace realizačního týmu.

- Úzká spolupráce s obchodním oddělením při tvorbě nabídek.

- Spolupráce s ostatními odděleními společnosti.

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru.

- Praxe v projektovém řízení.

- Znalost stavebních norem, schopnost vést tým, orientace v projektové dokumentaci.

- Spolehlivost, zodpovědnost, proaktivní přístup.

- Ovládání MS Excel.

- Řidičský průkaz skupiny B.

- Výhodou je autorizace ČKAIT.

Nabízíme:

- Stabilní zaměstnání v dynamické společnosti.

- Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.

- Atraktivní mzdové ohodnocení.

- Služební vůz i pro soukromé účely.

- 5 týdnů dovolené.- Stravenky.

- Příspěvek na penzijní připojištění.

- Zvýhodněné služby mobilního operátora.

- Mobilní telefon a notebook.

- Flexibilní pracovní dobu a zkrácený pracovní týden (37,5 hodin).

- Příspěvek na volnočasové aktivity.

- Přátelské pracovní prostředí a firemní akce.

Kód: LH_PG_2812

  • Práce Ostrava
  • Hlavní účetní Ostrava
  • Hlavní sestra Ostrava
  • Projektový manažer Ostrava
  • IT projektový manažer Ostrava
  • Koordinátor EU projektů Ostrava
  • Stavbyvedoucí Ostrava
  • Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 498
    332