Projektový manažer/ka (automotive, až 70 tis. Kč)
  • Uherské Hradiště
RECRUITMENT FACTORY s.r.o.
22. 4. 2024

Přidejte se k našemu týmu jako náš 1. Projektový manažer, či manažerka a hrajte klíčovou roli ve vývoji a realizaci inovativních automotive projektů.

Co budete dělat:

•Co jiného, než kompletně realizovat projekty? ? Od přípravy plánu po předání do výroby.

•Řídit celý průběh projektu a projektového týmu a zajišťovat pravidelné konzultace a reporting.

•Identifikovat odchylky a zajišťovat nápravné opatření.

•Dodržovat milníky a sledovat cíle projektu, řídit rizika a kontrolovat náklady.

•Zpracovávat externí a interní akceptační zákaznické testy.

•Předávat instalované technologie do výroby.

•Na závěr klasicky spolupráce s týmy kvality v souladu s náročnými standardy německého vedení.

Co požadujeme:

•Ukončené bakalářské vzdělání v technickém oboru.

•Znalost projektového řízení a praxe v automotive, vhodné i pro juniory s příslušnou praxí.

•Pochopení a aplikace obchodní procesů v kontextu projektového managementu.

•Výborná znalost anglického nebo německého jazyka.

•Schopnost rychlé adaptace, inovativního myšlení a proaktivního přístupu k řešení problémů.

•Životopisy zasílejte v českém a německém, či anglickém jazyce.

Co nabízíme:

•Inspirativní týmové prostředí s důrazem na perspektivní spolupráci.

•Možnost profesního růstu a kariérního postupu, včetně realizace v Německu.

•Příspěvek na stravování ve vlastní jídelně.

•Dovolenou 25 dní.

•Výhodné telefonní tarify (i pro rodinu).

•Sociální program – jubilea, výročí, narození dítěte.

•Příspěvek na důchodové připojištění a další…

Ozvěte se nám a staňte se součástí týmu, který je na přední linii inovačních průmyslových řešení.

  • Práce Uherské Hradiště
  • Projektový manažer Uherské Hradiště
  • IT projektový manažer Uherské Hradiště
  • Koordinátor EU projektů Uherské Hradiště
  • Uherské Hradiště - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 053
    270