PROJEKTOVÝ SPECIALISTA l HOMEOFFICE
  • Jihlava
Jihlava
Grafton Recruitment
14. 5. 2022
neuvedeno za měsíc
Informace o pracovní pozici

POPIS POZICE:

Hledám PROJEKTOVÉHO SPECIALISTU! A ne jen tak nějakého! Takového, který má zkušenosti ze stavebnictví a nebojí se být tak trochu obchodníkem! Máte zkušenosti s projektovým řízením či v obchodní sféře a nebojíte se mluvit anglicky?
Kromě fajn platového ohodnocení Vám nabízím PRÁCI Z DOMU. Ano, skutečně. Do kanceláře pojedete 1x za měsíc. Vybavíme Vám pracovní zázemí doma, služební vůz i pro soukromé účely je samozřejmostí!
A co Vás čeká?
- analýza tržních trendů a sledování konkurence
- budování vztahů u stávajících i nových zákazníků
- podpora obchodních zástupců na otevřených projektech
- příprava sjednávání nabídek a koordinace prodejního procesu
- vyhledávání nových příležitostí
- administrativa, reporting

BENEFITY:

- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování
- zaměstnanecké bonusy
- příspěvek na penzijní připojištění
- systém Cafeterie
- jazykové vzdělávání

POŽADAVKY:

- stavební vzdělání
- AJ na komunikativní úrovni (pro jednání s kolegy)
- zkušenosti na obchodní pozici ve stavebnictví - prodej/specifikace
- obchodní duch, umět vzbudit zájem o daný produkt