Projektový vedoucí
  • Pardubický, Dolní Ředice
Dolní Ředice
MANPOWER
27. 11. 2022
Informace o pracovní pozici

POPIS POZICE:

Pro klienta z oboru automotive (plastové díly) hledám nového kolegu, který by si vzal na starosti řízení a koordinaci svěřených projektů.

Ideální kandidát má zkušenosti s vedením projektů ve výrobní sféře, popř. s vedením obchodních případů. Domluví se anglicky a nevadí mu čas od času vycestovat do zahraničí... pasuje tento popis na Vás? Hledáte právě novou pracovní příležitost? Pak mi dejte o sobě vědět a zašlete mi Váš životopis přes "odpovědět"!

Náplň práce:

  • koordinace projektů od A do Z
  • zpracování plánu, řízení změn, řešení problémů
  • organizace schůzek, komunikace s dodavateli a zákazníky
  • spolupráce se všemi zúčastněnými odděleními
  • vypracování a správa veškeré dokumentace

PROFIL KANDIDÁTA:
  • SŠ/VŠ vzdělání (technika, ekonomika)
  • komunikativní angličtina
  • praxe v projektovém řízení či obchodu
  • dobré koordinační schopnosti
  • zaměření na cíl a dotahování věcí do konce
  • MS Office, řp. B

NABÍZÍME:
  • stabilní práci s flexibilní pracovní dobou
  • 5 týdnů dovolené a navíc 2 dny zdravotního volna
  • příspěvek na dopravu a penzijko
  • závodní stravování
  • nadnárodní zázemí a fajn kolektivem
  • možnost profesního růstu
n