Provozní administrátor/ka
  • Litomyšl
, Litomyšl, Na Lánech 105
ACARA PRAHA,s.r.o.
17. 10. 2024
25 000 Kč - 35 000 Kč

Hledáme dynamického Provozního administrátora/ku, který/á rozhýbe naši výrobu!

Místo výkonu práce: Litomyšl, Kunčina

Jste aktivní člověk, který má rád výzvy a chce být v centru dění? Přidejte se k nám! Vaše práce bude pestrá a plná rozmanitých úkolů!

Co vás čeká:

  • Koordinace výroby: Budete rozdělovat úkoly, hlídat tempo a dbát na kvalitu. Neustále se budete pohybovat po provoze a kontrolovat průběh
  • Kontrola výroby od A do Z: Dohled nad celým výrobním procesem, od zadání zakázky až po finální produkt
  • Práce se softwarem: Budete aktivně využívat software pro řízení výroby (TPV, Pohoda)
  • Správa evidence: Kontrola a úprava správnosti evidence pracovních aktivit zaměstnanců
  • Komunikace s týmem: Zajištění efektivní spolupráce mezi zaměstnanci

Co očekáváme:

  • Komunikativnost a pozitivní přístup: Zkušenosti s vedením lidí, ideálně ve výrobním prostředí jsou výhodou
  • Flexibilita: Změny vás nerozhodí a máte rád/a různorodost úkolů
  • Aktivní přístup: Máte rád/a pohyb a práce na výrobní ploše vám vyhovuje
  • Počítačová zdatnost: Práce se softwarem pro správu výroby je nutností
  • Práce s VZV: Pokud nemáte zkušenosti, nevadí, zaučíme vás

Co nabízíme:

  • Stabilní zázemí: Stanete se součástí úspěšné české společnosti s dlouholetou tradicí
  • Dynamické prostředí: Každý den bude jiný, plný výzev a akce
  • Možnost růstu: Nabízíme prostor pro profesní rozvoj a kariérní postup
  • Práci na plný úvazek: Volné víkendy a pracovní dobou od 06:00 do 14:30
  • Benefity: Slevy na produkty, stravenkový paušál.
  • Nástup ihned!

Čekáme jen na vás!

Chcete být součástí našeho týmu? Ozvěte se nám!

Petra Jungová, HR specialist, www.acara.cz/kariera

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 414
334